Skip to content

Meisjes U13 B OMU13N3R1B

Spelers/Speelsters

Baele Hanne
De Schamphelaire Jinthe
Devos Linde
Rafaa Kenza
Soetens Merel
Van Den Haezevelde Anthe
Vermassen Mille

Trainers

Ivanova Vanja

De Sutter Guy

Porrez Silke

Ploegverantwoordelijken

De Groote Annemie

Markeerders

Fouquart Lies

Rangschikking Competitie

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenGewonnen (3-0 / 3-1)Gewonnen (3-2)Verloren (3-0 / 3-1)Verloren (3-2)Aantal gewonnen setsAantal verloren setsPuntentotaal
1.VC Hebo BORSBEKE-HERZELE B4310014312
2.CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE4301013310
3.Vlavo Vlaamse Ardennen Volley ZOTTEGEM B4301011510
4.VC Felco GAVERE A402118119
5.SSJ HEMELVEERDEGEM 400313145
6.Lindemans AALST B (UP) (+)400312155

Wedstrijden

DatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
12/09/202609:00Vlavo Vlaamse Ardennen Volley ZOTTEGEM BSSJ HEMELVEERDEGEM Zottegem, Bevegemse Vijvers3 - 125/1523/2525/2225/15
19/09/202614:00Lindemans AALST B (UP) (+)Vlavo Vlaamse Ardennen Volley ZOTTEGEM BMoorsel, Sporthal Faluintjes0 - 421/2513/2511/2515/25
26/09/202611:15Vlavo Vlaamse Ardennen Volley ZOTTEGEM BCSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKEZottegem, Bevegemse Vijvers0 - 410/2520/2518/2514/25
03/10/202609:30VC Felco GAVERE AVlavo Vlaamse Ardennen Volley ZOTTEGEM BGavere, Sporthal Scaldis0 - 415/2523/259/2516/25
17/10/202613:00VC Hebo BORSBEKE-HERZELE BVlavo Vlaamse Ardennen Volley ZOTTEGEM BHerzele, Sporthal De Steenoven
24/10/202613:45Vlavo Vlaamse Ardennen Volley ZOTTEGEM BVC Felco GAVERE AZottegem, Bevegemse Vijvers
07/11/202613:00CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKEVlavo Vlaamse Ardennen Volley ZOTTEGEM BNinove, Sporthal t Sportstekske
14/11/202615:00SSJ HEMELVEERDEGEM Vlavo Vlaamse Ardennen Volley ZOTTEGEM BLierde, Sporthal De Zandloper
21/11/202613:45Vlavo Vlaamse Ardennen Volley ZOTTEGEM BLindemans AALST B (UP) (+)Zottegem, Bevegemse Vijvers
28/11/202610:30Vlavo Vlaamse Ardennen Volley ZOTTEGEM BVC Hebo BORSBEKE-HERZELE BMichelbeke, Sporthal Averbo

Kalender

 
Back To Top