Skip to content

Jongens U15A OJU15N1R1

Spelers/Speelsters

De Moor Tijs
De Scheemaecker Matteo
De Vuyst Simon
Petit Joppe
Sclavons Louis
Standaert Aaron
Van Den Berge Jerom
Van Ruyskensvelde Bram
Verstraete Bas

Trainers

Taelman Bo

Ploegverantwoordelijken

De Cubber Sandrine

Markeerders

De Cubber Sandrine

Rangschikking Competitie

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenGewonnen (3-0 / 3-1)Gewonnen (3-2)Verloren (3-0 / 3-1)Verloren (3-2)Aantal gewonnen setsAantal verloren setsPuntentotaal
1.Vlavo VLAAMSE ARDENNEN A4400015112
2.Forza Evo Volley OUDENAARDE5302012811
3.Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM4301012410
4.Vamos STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A6103291710
5.Volley Team TEMSE511308139
6.Gimm-e Waasland KRUIBEKE411206118
7.VC KALKEN (+)410304126

Wedstrijden

DatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
05/09/202614:00Vamos STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS AVlavo VLAAMSE ARDENNEN AStekene, Sporthal De Sportstek0 - 416/259/2521/2522/25
20/09/202611:00Forza Evo Volley OUDENAARDEVlavo VLAAMSE ARDENNEN ALeupegem, 't Sportkot1 - 315/2518/2512/2527/25
26/09/202616:15Vlavo VLAAMSE ARDENNEN AVC KALKEN (+)Zottegem, Bevegemse Vijvers4 - 025/1325/1325/1827/25
04/10/202610:00Dakwerken De Vos DENDERHOUTEMVlavo VLAAMSE ARDENNEN ADenderhoutem, Gem. Sporthal0 - 424/2623/2523/2514/25
10/10/202616:15Vlavo VLAAMSE ARDENNEN AGimm-e Waasland KRUIBEKEZottegem, Bevegemse Vijvers
18/10/202610:30Volley Team TEMSEVlavo VLAAMSE ARDENNEN ASteendorp, Sporthal Het Gelaag
24/10/202616:15Vlavo VLAAMSE ARDENNEN AVamos STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS AZottegem, Bevegemse Vijvers
07/11/202616:00Gimm-e Waasland KRUIBEKEVlavo VLAAMSE ARDENNEN ANieuwkerken, Sporthal De Mispelaer
15/11/202615:30VC KALKEN (+)Vlavo VLAAMSE ARDENNEN ALaarne, Sporthal Laarne
21/11/202616:15Vlavo VLAAMSE ARDENNEN AVolley Team TEMSEZottegem, Bevegemse Vijvers
28/11/202613:00Vlavo VLAAMSE ARDENNEN ADakwerken De Vos DENDERHOUTEMMichelbeke, Sporthal Averbo
05/12/202616:15Vlavo VLAAMSE ARDENNEN AForza Evo Volley OUDENAARDEZottegem, Bevegemse Vijvers

Kalender

 
Back To Top