Skip to content

Dames B – Promo 4 ODP4C

Spelers/Speelsters

Amar Yasmine
Beerens Lore
Broekaert Ade
Broodcoorens Lotte
Charei Elyssa
Coens Oona
De Sutter Laure
De Winne Lana
Mertens Nore
Podevijn Yara
Raveel Rani
Van Driessche Nore
Van Kerckhoven Amber
Wittebrood Fien

Trainers

Porrez Silke

Ploegverantwoordelijken

Van Boxtael Sofie

Markeerders

Magherman Nele

Rangschikking Competitie

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenGewonnen (3-0 / 3-1)Gewonnen (3-2)Verloren (3-0 / 3-1)Verloren (3-2)Aantal gewonnen setsAantal verloren setsPuntentotaal
1.SSJ HEMELVEERDEGEM B5500015015
2.Vlavo VLAAMSE ARDENNEN B5410015314
3.Volleyteam Real WETTEREN C63111141012
4.Kuros ZULTE Damesvolley B630301199
5.VC Hebo BORSBEKE-HERZELE D42020786
6.Forza Evo Volley OUDENAARDE C41120785
7.VC OUDEGEM D31011674
8.Cosmos WONTERGEM401303112
9.Lindemans AALST B400313121
10.VD Tools LEDE C500412151

Wedstrijden

DatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
12/09/202620:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN BCosmos WONTERGEMZottegem, Bevegemse Vijvers3 - 025/1425/925/19
26/09/202620:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN BForza Evo Volley OUDENAARDE CZottegem, Bevegemse Vijvers3 - 125/925/2024/2625/22
03/10/202617:15VC Hebo BORSBEKE-HERZELE DVlavo VLAAMSE ARDENNEN BHerzele, Sporthal De Steenoven0 - 317/2524/2615/25
17/10/202620:00Vlavo VLAAMSE ARDENNEN BVolleyteam Real WETTEREN CMichelbeke, Sporthal Averbo3 - 225/923/2525/2119/2515/4
25/10/202618:00VD Tools LEDE CVlavo VLAAMSE ARDENNEN BLede, Sporthal De Ommegang0 - 317/2521/2513/25
31/10/202620:00VC OUDEGEM DVlavo VLAAMSE ARDENNEN BOudegem, Sporthal
07/11/202620:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN BSSJ HEMELVEERDEGEM BZottegem, Bevegemse Vijvers
14/11/202616:30Kuros ZULTE Damesvolley BVlavo VLAAMSE ARDENNEN BZulte, Gemeentelijke Sporthal
28/11/202620:00Vlavo VLAAMSE ARDENNEN BVD Tools LEDE CMichelbeke, Sporthal Averbo
16/01/202720:30SSJ HEMELVEERDEGEM BVlavo VLAAMSE ARDENNEN BLierde, Sporthal De Zandloper
23/01/202720:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN BLindemans AALST BZottegem, Bevegemse Vijvers
30/01/202716:00Volleyteam Real WETTEREN CVlavo VLAAMSE ARDENNEN BWetteren, Sporthal De Warande
06/02/202716:30Lindemans AALST BVlavo VLAAMSE ARDENNEN BMoorsel, Sporthal Faluintjes
20/02/202720:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN BKuros ZULTE Damesvolley BZottegem, Bevegemse Vijvers
27/02/202720:00Cosmos WONTERGEMVlavo VLAAMSE ARDENNEN BVinkt, Sint Pieterszaal
13/03/202720:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN BVC Hebo BORSBEKE-HERZELE DZottegem, Bevegemse Vijvers
20/03/202714:30Forza Evo Volley OUDENAARDE CVlavo VLAAMSE ARDENNEN BLeupegem, 't Sportkot
17/04/202720:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN BVC OUDEGEM DZottegem, Bevegemse Vijvers

Kalender

 
Back To Top