Skip to content

Jongens U17 OJU17U19N3R1c

Spelers/Speelsters

De Moor Stan
De Wilde Jelle
Etienne Stan
Knockaert Jari
Van Cauwenberge Seppe
Van Droogenbroeck Felix

Trainers

Petrus Koen

Ploegverantwoordelijken

Van Ransbeeck Klaartje

Markeerders

Van Ransbeeck Klaartje

Rangschikking Competitie

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenGewonnen (3-0 / 3-1)Gewonnen (3-2)Verloren (3-0 / 3-1)Verloren (3-2)Aantal gewonnen setsAantal verloren setsPuntentotaal
1.Griffoenen STEENHUIZE5500017315
2.Sferos VBK DEINZE (+)5311015613
3.Vlavo VLAAMSE ARDENNEN5301114712
4.Caruur Volley GENT B520309119
5.VC Kuros ZULTE B510406147
6.VD Tools LEDE500500205

Wedstrijden

DatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
13/09/202614:00VD Tools LEDEVlavo VLAAMSE ARDENNENLede, Sporthal De Ommegang0 - 417/2520/2512/2511/25
19/09/202614:00Sferos VBK DEINZE (+)Vlavo VLAAMSE ARDENNENDeinze, Sporthal Palaestra3 - 225/1721/2511/2525/2115/13
26/09/202619:00Vlavo VLAAMSE ARDENNENVC Kuros ZULTE BZottegem, Bevegemse Vijvers4 - 025/1525/1825/1325/10
03/10/202617:30Griffoenen STEENHUIZEVlavo VLAAMSE ARDENNENSteenhuize, Sporthal Amalrik3 - 125/2022/2525/1925/17
17/10/202615:30Vlavo VLAAMSE ARDENNENCaruur Volley GENT BMichelbeke, Sporthal Averbo3 - 122/2525/1425/2125/20
24/10/202619:00Vlavo VLAAMSE ARDENNENVD Tools LEDEZottegem, Bevegemse Vijvers
07/11/202619:00Vlavo VLAAMSE ARDENNENSferos VBK DEINZE (+)Zottegem, Bevegemse Vijvers
15/11/202610:00VC Kuros ZULTE BVlavo VLAAMSE ARDENNENZulte, Gemeentelijke Sporthal
21/11/202619:00Vlavo VLAAMSE ARDENNENGriffoenen STEENHUIZEZottegem, Bevegemse Vijvers
29/11/202613:30Caruur Volley GENT BVlavo VLAAMSE ARDENNENOostakker, Edugo Arena

Kalender

 
Back To Top