Skip to content

Dames A – Promo 2 ODP2

Spelers/Speelsters

Berghman Febe
De Potter Marie
De Smet Rune
De Wilde Frauke
Devos Louise
Hofman Emma
Lauwaert Lisa
Pieters Magali
Taelman Bo
Ternoot Sarina
Van Cauwenberghe Joanna
Van Oudenhove Shari
Vandecasteele Mone

Trainers

Spiesschaert Maarten

Donika Anastasija

Ploegverantwoordelijken

Fourneau Leen

Markeerders

De Potter Andres

Rangschikking Competitie

PlaatsPloegGespeelde wedstrijdenGewonnen (3-0 / 3-1)Gewonnen (3-2)Verloren (3-0 / 3-1)Verloren (3-2)Aantal gewonnen setsAantal verloren setsPuntentotaal
1.VC OUDEGEM C6420018616
2.Jevo MALDEGEM A6501015615
3.Nidak NIEUWKERKEN A63111141012
4.VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE B62112141110
5.Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM6212112119
6.Damesvolley Dok Noord GENT C6213011138
7.Vamos STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS D6202211128
8.Vlavo VLAAMSE ARDENNEN A5111211117
9.Forza Evo Volley OUDENAARDE B601504172
10.SSJ HEMELVEERDEGEM A500502150

Wedstrijden

DatumUurThuisploegBezoekersSporthalUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
20/09/202618:00Dakwerken De Vos DENDERHOUTEMVlavo VLAAMSE ARDENNEN ADenderhoutem, Gem. Sporthal3 - 223/2525/2025/1520/2515/13
27/09/202618:00Nidak NIEUWKERKEN AVlavo VLAAMSE ARDENNEN ANieuwkerken, Sporthal De Mispelaer0 - 322/2520/2523/25
03/10/202620:00Vlavo VLAAMSE ARDENNEN AForza Evo Volley OUDENAARDE BMichelbeke, Sporthal Averbo2 - 321/2526/2423/2525/1914/16
17/10/202620:30Jevo MALDEGEM AVlavo VLAAMSE ARDENNEN AMaldegem, Sporthal Meos3 - 125/1214/2525/1925/22
24/10/202620:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN AVC LOCHRISTI-WACHTEBEKE BZottegem, Bevegemse Vijvers3 - 225/2225/2725/1917/2516/14
07/11/202620:00VC OUDEGEM CVlavo VLAAMSE ARDENNEN AOudegem, Sporthal
14/11/202620:00Vamos STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS DVlavo VLAAMSE ARDENNEN ASint-Gillis-Waas, Sporthal De Gavers
21/11/202620:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN ADamesvolley Dok Noord GENT CZottegem, Bevegemse Vijvers
28/11/202619:30SSJ HEMELVEERDEGEM AVlavo VLAAMSE ARDENNEN ALierde, Sporthal De Zandloper
05/12/202620:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN ADakwerken De Vos DENDERHOUTEMZottegem, Bevegemse Vijvers
30/01/202720:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN ANidak NIEUWKERKEN AZottegem, Bevegemse Vijvers
21/02/202718:30Forza Evo Volley OUDENAARDE BVlavo VLAAMSE ARDENNEN ALeupegem, 't Sportkot
06/03/202720:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN AJevo MALDEGEM AZottegem, Bevegemse Vijvers
13/03/202719:30VC LOCHRISTI-WACHTEBEKE BVlavo VLAAMSE ARDENNEN AZeveneken, Sporthal Uyttenhove
20/03/202720:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN AVC OUDEGEM CZottegem, Bevegemse Vijvers
10/04/202720:00Vlavo VLAAMSE ARDENNEN ASSJ HEMELVEERDEGEM AMichelbeke, Sporthal Averbo
17/04/202720:30Vlavo VLAAMSE ARDENNEN AVamos STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS DZottegem, Bevegemse Vijvers
24/04/202715:30Damesvolley Dok Noord GENT CVlavo VLAAMSE ARDENNEN AOostakker, Edugo Arena

Kalender

 
Back To Top